O Nas

Cześć! Jestem Agnieszka,

Jestem Mamą, która swoje zamiłowanie do poszukiwania pięknych produktów dla swoich dzieci postanowiła przekuć w pracę. Od zajścia w pierwszą ciążę przeszukuję Internet i wyławiam piękne, naturalne i bezpieczne produkty dla Maluszków.

Pragnę stworzyć dla Was miejsce, gdzie nie tylko znajdziecie cudowne produkty wyprawkowe dla swoich Pociech, ale też zadbacie o chwile dla siebie dzięki naturalnym akcesoriom i kosmetykom.

Znajdziecie tu produkty polskich producentów z certyfikatami, bezpieczne dla Was i Waszych Dzieci, jednocześnie modne i praktyczne. W głównej mierze chce wspierać polskich producentów, ale jeśli nie mogę znaleźć czegoś na polskim rynku sięgam po produkty zagraniczne. Będą to jednak artykuły najwyższej jakości, o ciekawym wzornictwie oraz certyfikowane. Staram się też dobierać marki zaangażowane w ochronę środowiska.

Zaglądajcie również w zakładkę blog. Pojawiają się tam artykuły, recenzje i porównania produktów. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem lub nie wiecie na który produkt się zdecydować piszcie śmiało! Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze wątpliwości.

Macierzyństwo to piękny i wyjątkowy, ale też wymagający czas, a dzięki Naszym produktom ułatwicie sobie codzienne życie;)

Zatem zróbcie sobie ciepłą kawę i rozgośćcie się 🙂